KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143233
*
nr 1514 3233
Ingrid Schöön Holmberg
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Östra Ryds Kyrka. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Ingrid Schöön Holmberg, svensk bildkonstnär född 1946, boende och verksam i Motala, Östergötland.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 januari 2023
kl 20:41:00
- Konstnär/Designer
Ingrid Schöön Holmberg
Ingrid Schöön Holmberg, svensk bildkonstnär född 1946, boende och verksam i Motala, Östergötland.
Läs mer om Ingrid Schöön Holmberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige östra ryds kyrka
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:05
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:30
*
Ingrid Schöön Holmberg
Ingrid Schöön Holmberg, svensk bildkonstnär född 1946, boende och verksam i Motala, Östergötland.
Läs mer om Ingrid Schöön Holmberg
nr 1514 3233
Ingrid Schöön Holmberg
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Östra Ryds Kyrka. Signerad. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Ingrid Schöön Holmberg, svensk bildkonstnär född 1946, boende och verksam i Motala, Östergötland.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 januari 2023 |
- Konstnär/Designer
Ingrid Schöön Holmberg
Ingrid Schöön Holmberg, svensk bildkonstnär född 1946, boende och verksam i Motala, Östergötland.Läs mer om Ingrid Schöön Holmberg
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer olja olja på duk oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige östra ryds kyrka
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:11 -
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:05 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:30